Встановлення та ремонт автомобільних кондиціонерів Рено

Несправність кондиціонера – одна з найпоширеніших проблем, з якими стикаються власники автомобілів. Зазвичай вона виникає з двох основних причин – неправильна експлуатація агрегату, а також ігнорування вимог до своєчасного проведення його діагностики та профілактичного обслуговування.

Рено сервіс «Гермес» виконує ремонт автокондиціонерів у Львові. Ми маємо великий досвід у цій діяльності, тому гарантуємо високу якість ремонтних робіт. Також наші майстри в найкоротший термін усувають будь-які несправності автомобіля Рено та забезпечують бездоганне функціонування агрегатів протягом довгого часу.

Ознаки і типи несправностей автокондиціонера Рено

Коли потрібно звертатися до нас, щоб замовити ремонт кондиціонера Renault?

Найпоширенішими причинами виходу агрегату з ладу є:

 • Поява масляних плям на поверхнях компресора та мідних трубок зазвичай вказує на розгерметизацію системи. Рішенням проблеми є пошук місця витоку холодоагенту або масла та проведення ремонту.
 • Пристрій час від часу вимикається сам по собі. Цей симптом вказує на забруднення або вихід з ладу електромагнітного клапану. Інколи достатньо лише почистити його, але може знадобитися й заміна деталі.
 • Неприємний запах у салоні авто, а також витік води – це ознака забруднення системи. Вирішити проблему допомагає промивка випаровувачів або дренажної трубки.
 • Кондиціонер працює некоректно та неякісно охолоджує повітря в салоні. Симптом, який вказує на витік фреону або недостатній рівень холодоагенту у системі кондиціонування. Рішення – діагностика та заправка агрегату.
 • Льодяний наліт на поверхні трубок, а також їх постійне обмерзання – ознака виходу з ладу осушувача або ТРВ.
 • Підвищення рівня шуму у процесі роботи агрегату вказує на поломку компресора, а також на зношення підшипників. Інколи зношується ще й механізм, який з’єднує маховик із валом.

Практика показує: основною несправністю кліматичного обладнання авто є витік фреону. При недостатньому рівні холодоагенту кондиціонер починає функціонувати некоректно, з’являються серйозні проблеми з його використанням. У випадку виявлення такої поломки потрібно якнайшвидше звертатися до професіоналів.

Також професійний ремонт автокондиціонера Рено знадобиться вам, якщо:

 • Вийшов з ладу конденсатор, який має охолоджувати повітря.
 • Виявлено збій у роботі компресора.
 • Перестав коректно функціонувати випарювач.
 • Не працює датчик тиску.
 • Вийшов з ладу вентилятор, який підвищує ефективність охолодження.
 • Не працює терморегулюючий вентиль (вже згаданий вище ТРВ).

У випадку виявлення однієї або кількох перерахованих ознак рекомендуємо звернутися до нас та замовити заправку та ремонт автокондиціонерів Renault. Досвідчені спеціалісти проведуть необхідну діагностику та усунуть поламку в короткий термін.

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом та отримайте безкоштовну консультацію

Послуги з ремонту та заправки кондиціонера Renault

Саме кондиціонер відповідає за комфорт та створення затишної атмосфери у салоні вашого улюбленого авто. Від коректної його роботи залежить не тільки настрій та самопочуття, але й здоров’я присутніх. Будь-який ремонт автомобільних кондиціонерів Рено починається з діагностики приладу. Вона надає можливість виявити неполадки, а також встановити місце витоку фреону. У залежності від результатів ми виконуємо промивку конденсатора, випаровувачів та всієї системи, замінюємо пошкоджені або зношені підшипники, ремонтуємо компресор та інші елементи агрегату.

До ваших послуг – якісний ремонт кондиціонерів Рено, низькі ціни на усі види робіт, а також використання лише довговічних та надійних запасних частин. Більшість видів ремонту потребує розгерметизації системи. Тому після їх завершення нашими майстрами виконується заправка автокондиціонера Renault. Також ця процедура необхідна після усунення витоку холодоагенту. Ми завжди видаємо гарантію, що є підтвердженням бездоганної роботи пристрою.

Ціни на ремонт та заправку автокондиціонерів у Львові

Ціни на наші послуги розраховуються лише після проведення діагностики. Вони залежать від таких факторів, як складність та об’єм робіт по усуненню несправностей, необхідність у заміні окремих комплектуючих та вартість запасних частин.

У будь-якому разі ви можете розраховувати на те, що усунення несправностей та заправка автокондиціонерів у Львові буде виконана майстрами автосервісу швидко, якісно та за розумну вартість.

Встановлення автокондиціонерів на автомобілі Renault

Наш автосервіс надає ще й таку послугу, як встановлення кондиціонерів на Renault у Львові. Ми працюємо з різними моделями агрегатів, виконуємо роботи на високому якісному рівні та надаємо гарантію. Якщо під час експлуатації приладу ви стикнетеся з будь-якими проблемами, наші майстри безкоштовно виконають ремонт.

Наші співробітники завжди на зв’язку у робочий час і готові оперативно надати відповіді на всі актуальні запитання!

Звертаючись до нас, ви отримуєте не лише високоточну геометрію. Також професійна інструментальна та комп’ютерна діагностика дозволяє надати інформацію про стан передньої та задньої підвісок, знайти та усунути несправності всієї ходової частини.
Germes auto має потужну технічну базу із сучасним обладнанням. Тож можна ефективно провести ремонт різних моделей Фольксваген. Завдяки точності комп’ютерної діагностики несправності в електрообладнанні машини виявляються правильно та швидко. Після цього майстри проводять потрібні ремонтні роботи, дотримуючись необхідних стандартів виробника