Діагностика двигуна Рено

Бездоганне функціонування авто можливе лише за умови своєчасного технічного обслуговування. У більшості випадків одним з його етапів є діагностика, яка дозволяє швидко оцінити стан тих чи інших систем та механізмів. Особливу увагу при цьому слід приділяти двигуну, від якого залежать довговічність використання автомобіля, а також його динамічні та інші характеристики.

Якщо виникли проблеми з авто, радимо звертатися до автосервісу «Гермес». Ми надаємо таку послугу, як діагностика двигуна Renault у Львові, перевіряємо функціонування усіх інших систем, виконуємо повний комплекс профілактичних, діагностичних та ремонтних робіт.

Коли потрібно звертатися за діагностикою двигуна Рено

Виробники авто рекомендують звертатися до авторизованих сервісних центрів для діагностики двигуна хоча б раз на рік. Це оптимальний термін, який дозволяє підтримувати силовий агрегат у хорошому стані. Ігнорувати цю пораду не варто. Справа у тому, що окремі компоненти двигуна Рено з часом зношуються та починають функціонувати некоректно. Якщо своєчасно не виявити їх та не зробити ремонт, можлива поява більш серйозних проблем. Їх усунення обійдеться у чималу суму та забере набагато більше часу.

Інколи діагностика двигуна може здійснюватися й поза планом. Потреба в цій процедурі виникає, наприклад, у таких випадках:

  • Поява незрозумілого стуку у двигуні, виникнення сторонніх звуків та вібрації.
  • Сама по собі знижується потужність силового агрегату, що негативно впливає на швидкість та інші характеристики.
  • Спостерігається різке та значне збільшення споживання бензину або дизельного пального.
  • З’явилися проблеми з перемиканням з однієї передачі на іншу.
  • Все частіше не вдається завести машину.

Якщо ви виявили такі ознаки несправностей вашого авто, потрібно терміново звертатися до автосервісу, інженери якого обов’язково знайдуть причини проблем зі силовим агрегатом, та швидко їх усунуть.

Також має сенс якісна діагностика перед купівлею Renault з пробігом, яка допоможе знайти приховані дефекти, дозволить впевнитися у справності всіх вузлів й агрегатів.

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом та отримайте безкоштовну консультацію

Що входить в комп’ютерну діагностику двигуна Renault

Будь-яка діагностика Рено починається з візуального огляду мотора та прослуховування його роботи у різних режимах. Але цей етап є лише підготовчим, грубим. Найточнішу інформацію про стан силового агрегату дасть комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля Рено. Вона виконується з використанням спеціального обладнання та програмного забезпечення, яке дає змогу за допомогою сканера зчитати помилки електронного блоку керування та оперативно знайти проблеми, які є у наявності.

Комп’ютерна діагностика дизельного двигуна або бензинового мотора дає змогу оцінити усі параметри його роботи та швидко виявити ті деталі чи компоненти, які потребують найбільшої уваги. Наприклад, сучасне обладнання дозволяє отримати вичерпну інформацію про стан таких вузлів та механізмів:

  • Паливного насосу та форсунок.
  • Системи запалення.
  • Лямбда-зонду.
  • Системи змащування двигунів.
  • Газорозподільного механізму.

Зчитування помилок з ЕБК – це лише перший, але дуже важливий етап діагностики двигуна Renault в автосервісі. Він дозволяє отримати інформацію, без якої дуже важко знайти несправності окремих компонентів. Після її закінчення виконується аналогова перевірка слабких місць, на які вказав сканер, а також усуваються знайдені проблеми.

Ціни на діагностику двигуна Renault

Питання співвідношення якості послуг та вартості завжди було ключовим на ринку автосервісних послуг. Саме тому наш Рено сервіс приділяє йому так багато уваги, намагаючись поєднати високий рівень надання спеціалізованої допомоги та фінансову доступність. Ціни на діагностику двигуна у Львові від автосервісу «Гермес» ви знайдете у відповідному розділі нашого сайту. Маємо попередити, що у прайсі наведені лише орієнтовні цифри. Точна вартість послуг буде розраховуватися лише у індивідуальному порядку в залежності від таких факторів, як об’єм та складність діагностики у конкретному випадку, необхідність у проведенні додаткових робіт для виявлення поломок. Зв’яжіться із нашими менеджерами, які розкриють усі подробиці, та дадуть вичерпні відповіді на будь-які запитання.

Комп’ютерна діагностика виконується майстрами автосервісу «Гермес» займає від сили півгодини, але дає змогу точно встановити причину виникнення несправностей та вказує, де саме потрібно шукати корінь проблеми.
У нашому автосервісі першим чином виконується діагностика мотора за допомогою сучасного обладнання. Вона дозволяє оцінити усі параметри роботи силового агрегату, а також виявити найменші їх відхилення від нормальних показників.