Геометрія коліс Renault

Якісний розвал-сходження коліс дає змогу забезпечити безпечне керування авто. Саме від цього показника багато у чому залежить особливості їзди машини на дорозі. Також розвал-сходження напряму впливає на керованість та маневреність машини. Нарешті, правильне регулювання розвалу-сходження дозволяє покращити курсову стійкість авто та збільшити термін експлуатації покришок.

Досвідчені водії намагаються регулювати геометрію коліс власними силами. Це допустимо, але за відсутності досвіду ми радимо обов’язково звертатися до професіоналів. Такий підхід допоможе правильно налаштувати кут встановлення коліс та отримати гарантію якості робіт.

Діагностика та регулювання розвалу-сходження Renault

Однією з переваг звернення до Рено сервіс є наявність у розпорядженні його майстрів спеціального стенду. Дане обладнання дає змогу підігнати геометрію коліс під заводські показники. Причому зробити це якнайшвидше. До авто під’єднуються датчики, які дають змогу отримати точні дані про поточний стан всієї ходової частини, а також знайти навіть незначні відхилення кутів встановлення коліс від норми.

Розвал-сходження Рено у Львові силами спеціалістів автосервісу «Гермес» виконується у кілька важливих етапів:

 • Авто встановлюється на стенд.
 • Виконується перевірка компонентів підвіски, за необхідності замінюються зношені та пошкоджені деталі.
 • Проводиться регулювання кута нахилу осі повороту та розвал.
 • Регулюється сходження коліс.
 • Центрується кермове колесо.

Окрім кутів розвалу та сходження майстри також налаштовують поперечний та повздовжній кути нахилу. Це дає змогу відрегулювати положення коліс Renault у точній відповідності до вимог виробника авто.

Геометрія коліс Рено від «Гермес»

Наш автосервіс надає таку послугу, як комп’ютерна геометрія коліс у Львові. Наявність сучасного обладнання дозволяє проводити максимально точну діагностику, оперативно знаходити відхилення та швидко їх усувати. Звертаючись до нас, ви отримуєте не лише високоточну геометрію. Також професійна інструментальна та комп’ютерна діагностика дозволяє надати інформацію про стан передньої та задньої підвісок автомобіля Рено, знайти та усунути несправності всієї ходової частини.

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом і отримайте безкоштовну консультацію

Ціни на регулювання розвалу-сходження у Львові

Рено сервіс «Гермес» також пропонує адекватні ціни на розвал-сходження у Львові. Щоб вирахувати точну суму послуги потрібно врахувати деякі фактори:

 • Особливості вашої моделі автомобіля.
 • Тонкощі конструкції підвіски та її технічний стан.
 • Необхідність у проведенні додаткових робіт. Наприклад, у заміні зношених та пошкоджених деталей підвіски.
 • Обсяг та складність налаштувань.

Виявили проблеми, пов’язані з неправильною геометрією коліс у Renault? Звертайтеся до нашого автосервісу, щоб майстри могли провести діагностику та точно розрахувати вартість послуг по усуненню відхилень.

Коли слід проводити регулювання розвалу Renault

Обов’язково потрібно зробити розвал-сходження коліс Рено після заміни будь-яких деталей підвіски – пружин, амортизаторів, опор, та інших. Також радимо хоча б раз на 10-15 тисяч км пробігу перевіряти кут їх встановлення, та налаштовувати його у відповідності до заводських показників.

Радимо також звертатися до нас для перевірки геометрії коліс у Львові у разі жорсткого наїзду на перешкоду, попадання колеса у яму або виявлення наступних ознак невірного налаштування розвалу-сходження:

 • Під час руху авто постійно веде вліво або вправо.
 • Машину заносить під час гальмування.
 • Якщо ви робите поворот на високій швидкості, з’являються неприємні сторонні звуки.
 • Виникає необхідність трохи зміщувати кермо ліворуч або праворуч, щоб їхати по прямій.

Беззаперечними «симптомами», які вказують на те, що вам терміново потрібно відрегулювати положення коліс є нерівномірне зношення покришок та характерна кривизна коліс (яку можна побачити навіть неозброєним оком).

Знайшли хоча б одну з перерахованих тут ознак? Ми чекаємо вас у автосервісі «Гермес» та гарантуємо швидке виправлення ситуації на високому якісному рівні!

POPULAR SERVICES

Competitive quality services provided by our engineers

Germes auto має потужну технічну базу із сучасним обладнанням. Тож можна ефективно провести ремонт різних моделей Шкода. Завдяки точності комп’ютерної діагностики несправності в електрообладнанні машини виявляються правильно та швидко. Після цього майстри проводять потрібні ремонтні роботи, дотримуючись необхідних стандартів виробника
Будь-яка діагностика починається з візуального огляду мотора та прослуховування його роботи у різних режимах. Але цей етап є лише підготовчим, грубим. Найточнішу інформацію про стан силового агрегату дасть комп’ютерна діагностика двигуна.