Комп’ютерна діагностика автомобіля Рено

Будь-який сучасний автомобіль оснащується великою кількістю різних датчиків, що стежать за усіма параметрами роботи двигуна, трансмісії та інших систем. Це суттєво полегшує роботу спеціалістів, у задачі яких входить виявлення різних неполадок та проблем з тими чи іншими компонентами.

Комп’ютерна діагностика автомобілів Рено у Львові, яка виконується майстрами автосервісу «Гермес» займає від сили півгодини, але дає змогу точно встановити причину виникнення несправностей та вказує, де саме потрібно шукати корінь проблеми. Хочете провести повну комп’ютерну діагностику свого авто? Тоді завітайте до нас або запишіться на будь-який зручний для вас час в нашого менеджера.

Коли потрібно робити діагностику автомобіля Рено?

Найлогічніша відповідь на винесене у підзаголовок питання звучить так – тоді, коли виявляються будь-які симптоми некоректної роботи окремих вузлів та механізмів машини. Комп’ютерна діагностика автомобіля Renault допоможе встановити причини виникнення цих симптомів, а також підкаже майстру, що саме треба робити для їх усунення.

Також діагностика автомобіля Renault знадобиться ще у декількох випадках:

 • Підготовка машини до продажу. Звернення до нас допоможе знайти ті або інші проблеми та позбавитися їх, щоб продати авто за добру ціну.
 • Купівля авто з пробігом. Не всі продавці намагаються якісно підготувати авто, тому завжди слід очікувати прихованих дефектів та інших проблем. Автодіагностика Рено дасть змогу виявити їх та вивести недобросовісного продавця на чисту воду.
 • Підготовка до далекої поїздки або тривалої подорожі. У цій ситуації потрібно знати, чого слід чекати від авто та бути готовим до будь-яких випробувань. Комп’ютерна діагностика Renault значно полегшить це завдання. Професійне сканування дозволить уникнути серйозних проблем у далекій дорозі.

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом та отримайте безкоштовну консультацію

Діагностика автомобіля Рено в СТО Гермес: що входить

Комп’ютерна діагностика авто у Львові проводиться нашими фахівцями з використанням сучасних тестерів та іншого обладнання, яке дає змогу виконати наступні операції:

 • Перевірити роботу двигуна внутрішнього згоряння.
 • Виконати комплексну перевірку усіх електронних систем.
 • Впевнитися у працездатності автоматичної коробки передач.
 • Перевірити встановлені у авто пристрої пасивної безпеки.
 • Оцінити стан випускних колекторів, резонаторів та каталізаторів.
 • Продіагностувати електронний блок керування та здійснити скидання кодів помилок.

Комп’ютерна діагностика Renault дозволить ефективно та якісно визначити всі основні несправності, а також, за необхідності, провести перепрограмування електронної системи самого автомобіля.

Особливу увагу слід приділяти двигуну, діагностика якого дозволяє оперативно виявити:

 • Причини регулярного підвищення температури охолоджуючої рідини.
 • Несправності котушок та свічок запалення, які викликають пропуски займання паливно-газової суміші.
 • Порушення показників детонації.
 • Поточний стан поршнів, циліндрів, клапанів.
 • Збій рециркуляції відроблених газів.
 • Порушення оптимального складу паливно-газової суміші.

Ціни на комп’ютерну діагностику Рено

Наш Рено сервіс використовує індивідуальний підхід до розрахунку цін, які залежать від особливостей конкретної марки та моделі автомобіля, його технічного стану на момент звернення до нас та складності проведення тих чи інших робіт. Ви можете звернутися до консультанта або менеджера, назвати йому VIN-номер авто та розказати про симптоми поломки. Це допоможе визначити точну вартість послуг.

Ремонт ходової частини виконується у нашому автосервісі лише після проведення діагностичних операцій та аналізу їх результатів. Сама діагностика являє собою візуальний огляд, а також інструментальну перевірку стану.
Ми маємо великий досвід у цій діяльності, тому гарантуємо високу якість ремонтних робіт. Також наші майстри в найкоротший термін усувають будь-які несправності та забезпечують бездоганне функціонування агрегатів протягом довгого часу.