Ремонт ходової частини Renault

Найбільші навантаження під час експлуатації будь-якого авто припадають на ходову частину. Саме вона першою зустрічається з українським бездоріжжям та нескінченними ямами, які трапляються на шляху машини. Зважаючи на це, ходову можна назвати найбільш вразливим елементом, працездатність якого потребує регулярної перевірки.

Рено сервіс «Гермес», який виконує ремонт ходової у Львові, рекомендує замовляти діагностику підвіски та проведення деяких профілактичних робіт хоча б раз на рік. Альтернативний варіант – на кожні 10-15 км пробігу, залежно від якості дорожнього покриття. Якщо ж вам таки не вдалося зберегти ходову частину Renault у справному стані, звертайтеся до нас. Гарантуємо, що після завершення усіх ремонтних робіт вона знову буде в ідеальному вигляді.

Діагностика та ремонт ходової частини авто Renault

Ремонт ходової частини автомобіля Рено виконується у нашому автосервісі лише після проведення діагностичних операцій та аналізу їх результатів. Сама діагностика являє собою візуальний огляд, а також інструментальну перевірку стану наступних компонентів підвіски:

 • Кульових опор.
 • «Шрусів». Тобто шарнірів рівних кутових швидкостей
 • Сайлентблоків.
 • Амортизаторів та їх пружин.
 • Підшипників маточини.
 • Стійок.

Також обов’язково перевіряється розвал-сходження коліс, від якого залежить навантаження на ходову частину.

У процесі візуального огляду виявляються пошкодження та ступінь зношення окремих деталей передньої та задньої підвісок. Також проводиться інструментальна діагностика, яка дає змогу вивчити усі параметри перерахованих вище компонентів та оцінити розвал-сходження. Після ретельного аналізу підсумків діагностичних операцій розробляється стратегія усунення тих або інших несправностей.

Зазвичай ремонт Renault та його ходової частини – це заміна тих чи інших компонентів. Наприклад, якщо під час повороту керма відчувається характерний хруст, то потрібно міняти ШРУС. Проблеми з гальмуванням автомобіля вирішуються заміною колодок або дисків.

Послуги

Послуга Ціна
Встановлення підкрильника 100 грн
Встановлення пружини колеса 100 грн

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом і отримайте безкоштовну консультацію

Ознаки несправності ходової частини Рено

Як зрозуміти, що несправна саме ходова частина автомобіля? Радимо орієнтуватися на наступні ознаки:

 • Вже згаданий вище хруст під час повороту керма.
 • Вібрації кузова авто, його розкачування при гальмуванні та на поворотах.
 • Поява скрипу та стуку амортизаторів.
 • Нерівномірне зношування покришок.
 • Витік робочої рідини з амортизатора.
 • Забирання авто вправо чи вліво під час руху по прямій.
 • Гучний скрип під час спроби загальмувати.

Майте на увазі, що кожна із цих ознак може вказувати на різні проблеми із задньою чи передньою підвісками. Тому радимо ні в якому разі не займатися самодіяльністю, намагаючись відновити нормальну роботу авто своїми зусиллями. Особливо за відсутності відповідного досвіду. Пам’ятайте, що лише професійна діагностика та якісний ремонт ходової Renault дасть змогу повернути первісні динамічні характеристики машини, а також дозволить забезпечити її безпечну експлуатацію.

Рекомендуємо звертатися до нашого автосервісу, якщо потрібно:

 • Відрегулювати підшипники маточини.
 • Усунути негаразди з барабанами.
 • Розібратися, чому виникає проскакування при повороті рульового колеса.
 • Виконати заміну гальмівних шлангів та інших компонентів системи гальмування.
 • Усунути несправності, які викликають різкий стук підвіски та інші симптоми.

Якщо ви будете своєчасно проводити діагностику ходової частини Рено за участю наших майстрів, а також виконувати мілкий плановий ремонт, то зможете уникнути серйозних проблем, які здатні створити небезпечну ситуацію на дорозі.

Ціна на ремонт ходової Рено у Львові

Вас цікавить ціна ремонту ходової автомобіля Renault? На цьому сайті є розділ з орієнтовною вартістю усіх необхідних робіт для повернення ідеального технічного стану підвіски. Точні ж цифри розраховуються лише за результатами діагностики. Ходова складається з великої кількості деталей та механізмів, тому для точного розрахунку потрібно знати, яка з них вийшла з ладу, чи потребує вона заміни. Важливим фактором також є вартість запчастин на конкретну модель авто.

Саме тому рекомендуємо після появи навіть незначних ознак несправності ходової звертатися до нас та проводити діагностичні операції для встановлення причин виходу з ладу тієї або іншої деталі та розрахунку ціни на виправлення ситуації.

Дивіться також

Популярні послуги

Ми маємо великий досвід у цій діяльності, тому гарантуємо високу якість ремонтних робіт. Також наші майстри в найкоротший термін усувають будь-які несправності та забезпечують бездоганне функціонування агрегатів протягом довгого часу.
Будь-яка діагностика починається з візуального огляду мотора та прослуховування його роботи у різних режимах. Але цей етап є лише підготовчим, грубим. Найточнішу інформацію про стан силового агрегату дасть комп’ютерна діагностика двигуна.