Ремонт Nissan у Львові

Автомобілі Ніссан – чудовий взірець японської якості від відомого виробника. Вони втілюють сучасні технології й розробки в галузі машинобудування. Nissan пропонує багато моделей: ефектні седани й великі хетчбеки, функціональні мінівени та могутні позашляховики. Незалежно від того, що саме ви виберете, ці автомобілі повинні справити враження: вони мають відмінну динаміку й функції, а також зручно керуються.

Все ж, якою надійною не була б машина, вона потребує регулярного технічного огляду. Також важливо час від часу замінювати деталі. Тож якщо вам потрібно буде для Nissan сервіс, зверніться до Germes auto. Наші спеціалісти дуже досвідчені й знаються на особливостях машин цієї марки. Команда Germes auto швидко та ефективно проведе сервіс Nissan. Турбуючись про авто, ви турбуєтесь і про власну безпеку та комфорт, тому це чудова та виправдана інвестиція.

Види послуг ремонту Nissan

В автосервісі можуть:

 • провести діагностику Ніссан у Львові
 • виконати комплексне технічне обслуговування машини
 • надати обслуговування за гарантією та післягарантійне
 • встановити обладнання й додаткові аксесуари
 • відремонтувати кузов
 • видати карту діагностики (за результатами технічної державної перевірки)
 • евакуювати авто й надати технічну допомогу (цілодобово)

Безкоштовна консультація

Запишіться на прийом і отримайте безкоштовну консультацію

Фахівці виконають ремонтні роботи різної складності, зокрема:

  • відновлять чи замінять агрегати, вузли й елементи підвіски
  • відремонтують коробку передач і двигун
  • виконають монтаж і балансування шин
  • проконтролюють і відрегулюють кут установки коліс
 • відремонтують ходову й гальмівну систему

В Germes auto використовують оригінальні запчастини. Завдяки цьому теж вдається якісно відремонтувати всі вузли машини. Також – зробити її експлуатацію більш тривалою та надійною. У розпорядженні майстрів – цілий склад, де є значна кількість різних запасних частин, які можуть знадобитися під час обслуговування моделей Ніссан.

Особливості ремонту автомобіля Ніссан

Хоч автомобілі Nissan і характеризуються надійністю, їх усе одно потрібно діагностувати та обслуговувати. Не всі власники машин орієнтуються у конструкції вузлів і усвідомлюють, коли вони зламалися й потребують ремонту. Зазвичай двигун турбує рідко, адже в автомобілях Ніссан він доволі надійний. А якщо щось зламається, то це можна легко усунути.

Стандартна процедура такого ремонту Nissan – потрібно промити інжектор і очистити форсунки. У деяких випадках усе ж потрібно замінити ремінь (газорозподільний) металевим ланцюгом.

Основні несправності Nissan

Поломки здебільшого виникають через недоліки в роботі двигуна, ходової частини й інших видів систем. Найчастіше звертаються у сервіс Ніссан у Львові, коли є проблеми з:

 • Двигуном. Такий ремонт найдорожчий. Зазвичай він потрібен тоді, коли двигун неправильно експлуатується. Зокрема, невчасно промивається система вприскування та замінюється масло, до того ж їздять на авто в екстремальних умовах.
 • Ланцюгом ГРМ. Він часто розтягується після 130-150 тисяч км. Ви зможете зрозуміти, що є така проблема, коли автомобіль не буде заводитися непрогрітим.
 • Головкою блоку циліндрів. Такі несправності виникають після того, як двигун сильно навантажується і впродовж тривалого часу.
 • Маслом. Воно сильно втрачається через те, що зношується поршнева група, клапан і маслознімні кільця.

Ціни на ремонт і сервіс Nissan у Львові

Germes auto має потужну технічну базу із сучасним обладнанням. Тож можна ефективно провести ремонт різних моделей Ніссан. Завдяки точності комп’ютерної діагностики несправності в електрообладнанні машини виявляються правильно та швидко. Після цього майстри проводять потрібні ремонтні роботи, дотримуючись необхідних стандартів виробника та використовуючи оригінальні запасні частини.

Ціни на ремонт залежать від обсягу та складності робіт. Щоб орієнтуватися й приблизно розрахувати суму, зателефонуйте нам – і дізнайтеся прайс. Автосервіс Nissan надає послуги, які завжди варті своїх грошей. Це інвестиція у справний стан автомобілю, що забезпечить комфортну і безпечну їзду.

POPULAR SERVICES

Competitive quality services provided by our engineers

Ми маємо великий досвід у цій діяльності, тому гарантуємо високу якість ремонтних робіт. Також наші майстри в найкоротший термін усувають будь-які несправності та забезпечують бездоганне функціонування агрегатів протягом довгого часу.
Ремонт ходової частини виконується у нашому автосервісі лише після проведення діагностичних операцій та аналізу їх результатів. Сама діагностика являє собою візуальний огляд, а також інструментальну перевірку стану.